• ANASAYFA
  • HAKKIMIZDA
  • HİZMETLERİMİZ
  • YOL YARDIM
  • LASTİK BLOG
  • İLETİŞİM

7/24 İzmir Lastik

LASTİK TAMİR HİZMETİ

Her çeşit araç ve her marka lastik için araç başında müdahale ile tamir hizmetimiz vardır. Gezici lastik tamir aracımız ile aracınızın başında anında tamir patlak yama ve lastik hava basma işlemleri yapılmaktadır. En yakın lastikçi aramalarınızda kısa sürede yanınızdayız.

 


LASTİK SERVİS HİZMETİ

Aracınızdan sökülen lastikleriniz gerekli görüldüğünde servise götürülerek tamir ve bakımları yapılmaktadır. Gezici mobil lastik tamir araçlarımız ile sizleri yolda kalmasını engelledikten sonra gerekli durumlarda lastikleriniz servise alınır ve gerekli işlem yapıldıktan sonra adresinize teslim edilir.

Ayrıca yazlık / kışlık lastik değişimlerinde ve lastik oteli ihtiyaçlarınızda yine lastik servisi hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Kar lastiklerinin takılması, lastiğe zincir takılması ve lastik hava basınçlarının kontrol edilmesi hizmetlerimiz vardır.

 


LASTİK BAKIM HİZMETİ

Özellikle yedek lastik - stepne lastiklerde ihtiyacınız olduğu anda sizi yolda bırakmaması adına düzenli bakımlarının yapılması önemlidir. 

 


LASTİK SATIŞ

Sıfır ve ikinci el lastik alış satış hizmetlerimiz vardır. Yazlık lastiklerde kampanya ve kışlık lastiklerde kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen arayın.

 


Geri Dön

İzmir Lastik Servisi4387 Kişi Hizmet Aldı

 


 

 

 


7/24 Lastik Servisi Profesyonel Lastik Tamir Bakım Hizmetleri - İzmir

Tüm İzmir'e Lastik Tamir Hizmetimiz Vardır


Taçyıldız Rot Balans Kuruluşudur

Tüm İzmir'e Lastik Servisimiz Vardır
0542 764 92 03
0506 914 07 54
 info@izmirlastikyolyardim.com.tr

 
Türk Web Ajans